0
Obsah poptávkového košíku
Přihlásit
Jméno
Heslo

Kontakt
Web

Podmínky

O B C H O D N Í  P O D M Í N K Y

 

MEDESA s.r.o.

Na Vyšehradě 1092

572 01 Polička

 

 

POTVRZENÍ OBJEDNÁVEK
Na Vaši objednávku obdržíte potvrzení na kontaktní e-mail. Pokud nebude třeba dalšího upřesnění objednávky nebo dodatečných informací, tak Vám bude zboží dodáno do 1-3 pracovních dní. V případě potřeby upřesnění objednávky nebo změny dostupnosti zboží Vás budou kontaktovat naši pracovníci.

TERMÍNY DORUČENÍ ZBOŽÍ:

Chlazené a nechlazené zboží:
Příjem objednávky: Doručení zboží
dennědo 1-3 pracovních dní

Zboží na pokrytí víkendových služeb musí být objednáno nejpozději do čtvrtka 13.00 hod.

REKLAMACE DODANÉHO ZBOŽÍ

Případné reklamace na poškozené, chybně dodané, případně jinak nevyhovující zboží lze uplatnit do tří pracovních dnů po obdržení zboží na výše uvedených kontaktech, na pozdější reklamace již nebudeme moci brát zřetel. Pro reklamaci můžete použít e-mailovou adresu reklamace@medesa.cz

REKLAMAČNÍ PROTOKOL

CENY DOPRAVNÉHO OD 21. 5. 2024
Obyčejná zásilkadopravné 390,- Kč bez DPH
Chlazená zásilkadopravné 550,- Kč bez DPH

URGENT rozvoz interní dopravoudopravné 4000,- Kč bez DPH
Dopravné nebude účtováno u zbytkových dodávek, zapříčiněných absencí zboží na skladě.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU

Nákup zboží přes internet se řídí občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb. Podle § 53 od. 7 má kupující právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. Zboží, které chce zákazník tímto způsobem vrátit, nesmí být poškozené a musí být vráceno se vším původním příslušenstvím. Prodejce má povinnost vrátit kupujícímu zaplacené finanční částky do 30 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy.


DOKUMENTACE K DODÁVKÁM

Zboží je dodáváno spolu s dodacím listem a fakturou, jejíž standardní splatnost je 14 dnů. Jinou formu (např. dobírka) je třeba předem dohodnout.


ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

.